Tarih:   06-Mayıs-2013-18:53:37 |  Okunma Sayısı : 5909
HÜDA PAR İL BAŞKANI DR. AYDIN GÖK

Dr. Aydın Gök: Amacımız Türkiye siyasetine yeni çehre kazandırmaktır. Hür Dava Partisi (HÜDA PAR) İl Başkanı Dr. Aydın Gök, Merkez İlçe Başkanı M. Emin Doğru, İl Başkan yardımcısı M. Salih Altuğ ve İl Sekreteri Avukat Rıdvan Yapıcıoğlu ile basın ziyareti yaparak çalışmaları hakkında bilgi verdi.
İl Başkanı Gök yaptığı açıklamada “yeni bir partiyiz ama belli bir gücüz. Geç kaldığımız söyleniyor ama her şeyin bir zamanının olduğuna inanıyoruz. 40 İl’de teşkilatlanmamızı tamamladık, hedef 46 İl’e ulaşmaktır. Batman’da Hasankeyf dışında tüm ilçelerde resmen faaliyetteyiz.” dedi.
Amaçlarının Türkiye siyasetine yeni bir çehre kazandırmak olduğunu ifade eden HÜDA PAR İl Başkanı Aydın Gök, “halkımıza hizmet için varız. Halkımızı ve ülkemizi sevdiğimiz için bu yola baş koyduk, geçmişte de hizmetlerimi oldu. Camiamıza olan tüm provakatif baskılara rağmen vakarı elden bırakmadık” açıklamasında bulundu.
Barış sürecini önemsediklerini, kanın durmasını istemeyenlerin fıtratının bozulduğunu ifade eden Aydın Gök, “Akil insanlar” projesini de doğru bulduklarını ifade etti ancak, heyetin tüm kesimlere uğraması gerektiğini hatırlattı.
Önümüzdeki yerel seçimlere hazırlandıklarını ve seçimde ütopik slogan olmayacağını ifade eden Gök,“başaramayacağımız, yerine getiremeyeceğimiz vaatlerde bulunmayacağız. Rakiplerimizi rencide ve rahatsız etmeyeceğiz. Yani doğruluk konusunda herkesle müttefik olacağız, yanlışı savunmayacağız” dedi.
  • Yorumlar
  • Yorum Yaz
  • Paylaş

***  Bu Haber İçin Toplam 1 Yorum Girilmiş ***
hamza 03:10:08 | 2013-05-07
Allah muvaffak etsin.sizin gibi doğru yerel yöneticelere ihtiyacımız var.Allah yereli nasip etsin.politikanızı benimsiyorum.bence yerel seçimlerde ibreler sizden yana olmalı.güzel bir hizmet yapaacağınızı kalpten inanıyoruz.batman güzel bir hizmet görmüşşse Rahmetli babanız Belediye başkanı Salih Gök zamanında hizmet görmüştür.hala yapılan projeler onun ürünüdür.ruhu şad olsun mekanı cennet olsun.bence batmanın sizin gibi dürüst idarecilere,sizin idarecilere ihtiyacı var.batman neden bir konya bir kayseri gibi hizmet görmesin ki.batmanın neyi eksik.fazlası var petrolümüz var.ama güzel hizmet yapan belediyemiz yok.bir belediye otobüsü 40 dakika beklenirmi.bir şehir çöpkokar mı.batmanlılar hizmet görmek istiyorsa doktor Aydın GÖK beye destek vermeli.çünkü rüşvet alan da verende melundur tabelasını ilk astıran babasının yönetimi.oyumu bdp ye vermiştim.ama asla bir daha vermem.belediye otobüslerini newrozda seferber edebiliyor.bir kutlu doğum gününde de seferber edebilirdi.gerçi rüşvet alanda verende melundur tabelasını kaldıran bir yönetimden de kutlu doğum için otobüslerin seferber edilmesi beklenir mi?Allah muvaffak etsin vallahi sizin için çalışacam..
Yorum Yaz
İsim
E Posta
Mesaj
Kodu GirinizSİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler
Oyunlara gelmeyeceğiz| 26-Mayıs-2015-22:25:15